Personel Kontrol Sistemleri

 


Genç, Dinamik ve Uzman kadromuzla; Projelerinizde yanınızda yer almaya, Çözüm Ortağınız olmaya hazırız.
pdks fiyatı

pdks
pdks
pdks
pdks

Facebookta Paylaş

PERSONEL KONTROL SİSTEMLERİ YAZILIMLARI


PDKS YAZILIMLARI


sql pdks yazılımı

PRM Microsoft SQL PDKS Yazılımı

Microsoft SQL Express veritabanında, Windows işletim sisteminde çalışan Profesyonel bir personel kontrol sistemi yazılımıdır. Personellerin giriş / çıkışını kontrol edip mesai saatlerini hesaplar. İstenildiğinde belirtilen e-posta adreslerine raporları otomatik olarak gönderir.
Detay için tıklayınız
pdks yazılımı

PRM PDKS Yazılımı

Delphi yazılım dilinde yazılmış, Windovs işletim sisteminde çalışan, profesyonel bir personel kontrol sistemi yazılımıdır. Personellerin giriş çıkışlarını kontrol altında tutarak çeşitli raporlamalar hazırlar. İstenildiğinde personellerin maaşını, mesaisini, avansını ve ikramiyelerini hesaplar ve puantaj hazırlanmasına yardımcı olur. İstenilen raporları zamanında alarak bölüm, alan ve genel olarak çıkarılabilir. Pekçok muhasebe programına aktarım yapabilir.
Detay için tıklayınız
üye takip sistemi yazılımı

PRM Üye Takip Yazılımı

Microsoft SQL Express veritabanı ve Windows işletim sisteminde çalışan profesyonel bir üye takip sistemi yazılımıdır. Üyelerin girişlerini ve çıkışlarını kontrol altında tutar. Aidatların zamanında ödenip ödenmediğini ve istenirse aidatını ödemeyen üyelerin tesislerden faydalanmasını engeller. Aidat ödemesi yaklaşan üyelerin takibini de sağlayarak uyarıda bullunulması, PRM Üye takip yazılımı ile gerçekleştirilebilir. İstenilen raporlar alınarak tesis kontrol altında tutulur.
Detay için tıklayınız
yemekhane yazılımı

PRM Yemekhane Yazılımı

Proximty Kartlı geçiş sistemi, Mifare geçiş sistemleri ile uyumlu çalışabilen; personelin yemek saatlarini ayarlayarak tüketilen yemek adetlerinin belirlenmesinde yardımcı olur. Raporlar alınarak yemek maliyetlerinin belirlenmesinde etkin rol oynar. Ksııtlama ve sınırlandırma yaparak personellerin yemek saati dışında yada hakları dışında yemek almalarını engeller. Günlük, aylık kontürleme yapılabilir.
Detay için tıklayınız
yurt yazılımı

PRM Yurt Yazılımı

Parmak izli, Kartlı ve Yüz okuma sistemleri ile çalışabilir İstenilen saatlerde istenilen raporları alınmasını sağlar. Ögrenci bilgileri, kat ve sicil bilgilerinin kayıt altında tutulmasına yardımcı olur. Dışarıdakiler, gelemeyenler, geç gelenler gibi kritik raporları yorumlar ve geçmiş bilgiyi anında gösterir.
Detay için tıklayınız