Personel Kontrol Sistemleri

 


Genç, Dinamik ve Uzman kadromuzla; Projelerinizde yanınızda yer almaya, Çözüm Ortağınız olmaya hazırız.
pdks fiyatı

pdks
pdks
pdks
pdks

Facebookta Paylaş

Parmatek Güvenlik ve Geçiş Kontrol Sistemleri

Parmatek; sektördeki deneyimlerini ve tecrübelerini aralıksız şekilde müşterilerine sunmakta, AR-GE çalışmaları ile sektöre sürekli yenilikler katmaktadır.

Parmatek kuruluşundan bu yana bir çok sektöre hizmet götürmüş arka planda sürekli donanım, yazılım ve teknik destek hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Hizmetleri arasında Parmak izli - Kartlı Personel Devam Kontrol Sistemleri, Turnike sistemleri, Yüz tanıma sistemleri, OGS sistemleri, WC takip sistemleri, Yemekhane Kontrol Sistemleri, Kamera CCTV sistemleri, Access Kontrol Sistemleri ve Firmalara özel PDKS yazılımları yer almaktadır.

"Kaliteli Hizmet ve Sorunsuz - Sonsuz Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir."

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en uygun şekilde karşılanmasını sağlayacak olan yazılım, donanım ve hizmet şeklinin belirlenmesinde alanında uzman mühendis ve teknik personellerimiz büyük rol oynamakta bu sayede de müşterilerimizin doğru zamanda doğru teknolojiye yatırım yapmaları PARMATEK tarafından sağlanmaktadır.

Parmatek bünyesindeki Restoran Otomasyon Sistemi Satış ve Teknik Destek Departmanıyla da Restoran Sektöründe Otomasyon sistemleri adına hayli yol kat etmiş Restoran Otomasyon Sistemini kullandığı İPOD -IPAD lerle teknolojide enson noktaya taşımıştır.Oldukça karmaşık görünen adisyon sistemi ve restoran işletmeciliği Parmatek sayesinde oldukça kolaylaşmış işletmecilere rahat nefes aldırmıştır.